>>>> Главная Новости ЗБИРАЄМО ФАСАД ШАФИ КУПЕ ПРАВИЛЬНО

Интернет-магазин строительных товаров Буд Маркет. Все товары для строительства в одном месте.

Ваша корзина

Ваша корзина пуста.

ЗБИРАЄМО ФАСАД ШАФИ КУПЕ ПРАВИЛЬНО

У багатьох хто самостійно збирає фасадні розсувні системи виникає питання - як наповнення вставити в пази профілю. Дуже часто листовий матеріал не входить в профіль і це стає проблемою.

Після того, як профіль підготовлений і порізаний за розміром підготуємо наповнювач. Зазвичай, домашні майстри при виготовленні дверей для шаф купе використовують ЛДСП товщиною 10 міліметрів. Замовляючи порізку матеріалу, не варто різати в притул, дайте допуск в -1 міліметр. Це допоможе компенсувати невеликі відхилення.Тепер підготуємо місце проведення робіт. Його слід підготувати ретельно, адже від цього буде завищити якість збірки. Поверхня робочого місця повинна бути рівною, мати високу механічну міцність і жорсткість. Не повинно бути ніяких виступаючих частин, які зможуть подряпати або деформувати алюмінієвий профіль.У домашніх умовах для збирання найкраще підійде підлога. Але тут потрібно простежити щоб на підлозі не було нерівностей. Інакше профіль буде повторювати ці нерівності і деформуватися, що істотно ускладнити введення в пази наповнювача.

І що б не подряпати конструкцію постеліть на підлогу заздалегідь тканину або картон.

Починати збірку слід з установки верхнього профілю на листовий матеріал. Для цього краще скористатися гумовим молотком. Якщо такого немає скористайтеся проставкой з дерева або гуми.

Потім панель слід вставити в бічний профіль і скріпити верхню і бічну планки шурупом з шестигранною головкою. Якщо у вас не цілісний лист, а складається з частин, час поставити перемичку і додати другий лист. Але перед цим потрібно закріпити нижній профіль і закріпити його шурупом.

На всю зібрану конструкцію встановлюємо останній бічний профіль, і все фіксуємо болтами.

Фінальною частиною збірки є установка роликів.

Нижні вставляються в пази профілю і прикручуються за допомогою шестигранного гвинта. А ось з верхніми доведеться трохи повозиться.

Для цього викручуємо болти, якими з'єднані бічні профілі і верхній, на два-три оберти. При цьому потрібно стежити щоб головка гвинта перебувала в центі порожнини самого профілю. Коли все готово вводять верхні ролики. Після чого гвинти затягуються до упору. Таким чином вони тримають всю конструкцію і одночасно фіксують ролики.

В принципі на цьому все. Процес складання підійшов до кінця. Далі залишається тільки встановити двері розсувної меблевої системи на її місце і приклеїти ворсисту м'яку стрічку.

 

Центр поддержки

Консультации по товару

  • Тел 1: (0562) 35-00-41
  • Тел 2: (0562) 38-69-26
  • Email:  info@budmarket.in.ua

Строительные советы

Более дешевый ламинат класса 21-23 прослужит вам около 5-6 лет. По истечении этого периода его нужно полностью поменять. Ламинат же выше 31-го класса может прослужить вам пару десятков лет.

Статистика


Последние новости

Полезные статьи

Устройство дымовых труб

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Мы вконтакте